VRH M - 2012 | VRH L - 2011 | VRH K - 2010

Narozena : 10.8.2011

Habešská koťata k odběru - Habeška.cz - vrh -L- 2011
Jméno Pohlaví Barva Kód EMS Stav
LARS kocourek sorrel ABY o Prodáno
LARRY kocourek divoký ABY n Prodáno
LUCCA kočička divoká ABY n Prodáno

Vysvětlivky ke stavu : Volný = Koťátko je k dispozici | Nezávazně zamluveno = je volné a přeběžně projevený zájem | Závazně zamluveno = na koťátko byla složena záloha | Prodáno = Koťátko je již u nových majitelů.
Do 15. října 2011 lze při uhrazení zálohy vybrat jméno kotěte do rodokmenu. | Odběr koťat možný nejdříve 11.11.2011


1.11.2011 - A máme téměř 3 měsíce po narození.
Tak koukněte na nás jak jsme povyrostli, jsme uz i kompletně naočkovaní, načipovaní a odčervení. Od 11.11.2011 jsme připraveni k odchodu do našich nových domovů k novým majitelům. Pokud o nás Habešáky máte zájem kotanktujte nás.

Habešská koťata téměř 3 měsíce od narození Habešská koťata téměř 3 měsíce od narození Habešská koťata téměř 3 měsíce od narození

5.10.2011 - Habešská koťátka - téměř 2 měsíce po narození.
Přidáváme další fotky našich habešských koťátek, abyste viděli jak skvěle rostou a mají se k světu. Dnes také proběhlo první očkování koťátek: sérum čtyřkombinace PUREVAX RCPCH (+Chlamýdie) a současně proběhlo i čipování a vystavení mezinárodních pasů.

Habešská koťata téměř 2 měsíce od narození Habešská koťata téměř 2 měsíce od narození Habešská koťata téměř 2 měsíce od narození

12.9.2011 - Habešská koťátka - 33. den po narození.
Naše koťata před dvěma dny oslavila svůj první měsíc života. Dosáhla tak věku, kdy už dokážou stát na vlastních nožičkách a zvědavě prozkoumávají vše co je v jejich dosahu. Právě jejich zvědavost je vyhnala z porodničky, která už pro ně byla příliš malá. Životu mimo bedýnku se habešská koťata hodně rychle přizpůsobila. Pomalu začínají trénovat běh, skoky, šplhání a hlavně vzájemné souboje. U koťat se už začínají pomalu projevovat jejich povahy. Lars jako alfa samec musí všechno vždycky prozkoumat a ve vzájemných potyčkách je nejčastějším vítězem. Druhorozený Larry je povahově klidnější a nenápadně se vždycky drží stranou. Kočička Lucca je celá kopie maminky: tvrdohlavá, zvědavá a největší provokatér :-). Všichni tři si také začínají zvykat na pevnou stravu. Občas ochutnají trošku kotěcích granulí od Royal Canin a nebo si zapatlají čumáčky ve tvarohu.

Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození

27.8.2011 - Habešská koťátka - 17. den po narození.
Přinášíme opět pár fotek našich haběšských koťat, abyste videli, že rostou jak z vody a zvesela si již šmejdí po své bedýnce.

Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození Habešská koťata 17. den od narození

18.8.2011 - Habešská koťátka - 8. den po narození.
Tak naše habešská koťata mají už více jak týden po narození a mají se čile k světu. Právě dnes všechna otevřela očička a již začínají zkoumat svojí porodní bedýnku a jsou ve stavu, že buď spí, krmí se nebo chvíli zkoumají okolí. Samozřejmě, ze je již v tomto útlém věku koťata mazlíme, aby si zvykly na lidskou přítomnost. :-) Jo za chvíli to budou habešská a hravá čertiska a páničkové budou ověšeni jak vánoční stromeček.

Habešská koťata 8. den od narození Habešská koťata 8. den od narození Habešská koťata 8. den od narození

14.8.2011 - Habešská koťátka - 4. den po narození.
Přínášíme opět další infomace o našich nově narozených habešských koťatech. Naše mamina se o své potomky přepečlivě stará a pěkně přibývají na váze, dnes již mají všechny kolem 170g a pěkně se zakulatila. Stále si zatím užívají pohodlí a tepla své porodničky a přinášíme i pár fotek našich plyšových kuliček.

Habešská koťata 4. den od narození Habešská koťata 4. den od narození Habešská koťata 4. den od narození

11.8.2011 - Habešská koťátka - 2. den po narození.
Ve středu 10.8.2011 v odpoledních hodinách přivedla naše habešská kočička na svět svůj druhý vrh. Stejně jako loni i letos porodila tři nádherná a zdravá koťata. První příznaky porodu se objevili 15:45, kdy Pišťě odtekla plodová voda. Za necelou půlhodinku se ven vyklubalo první kotě. Porodní váha byla 104 gramů a zatím to vypadá, že se jedná o plavého kocourka. Druhé koťátko se narodilo po delším odpočinku v 16:35. Druhorozený je také kocourek o váze 107 gramů a barva srsti je zcela určitě divoká. V této chvíli jsme si mysleli, že porod skončil, protože pan doktor na ultrazvuku viděl jen dvě koťata. Proto nás velice překvapilo, když po sedmé hodině večerní Pišťucha porodila ještě divokou holčičku. Její porodní váha byla 104 gramů a stejně jako její starší bratříčci se ihned po porodu přisála k cecíku a začala si plnit bříško mateřským mlékem.

Habešská koťata 1. den od narození Habešská koťata 1. den od narození Habešská koťata 1. den od narození

V případě Vašeho předběžného zájmu o habešské koťátko nás kontaktujte zde: Kontakt nebo přímo do našeho fóra Návštěvní kniha naší Habešské kočky.