Fotogalerie Kuki - Ellen Neli * CZ


2.5.2009 - Habešská kočka Kuki. Dnes přidáno pár fotografií naší kočky.

18.4.2009 - Tak a máme tu jaro - Habešská kočka Kuki zase dostala pár nových hraček, hromady kočičího krmiva a v neposlední řade kočičí šampón. Přidáváme i několik nových fotek, jak si jara užívá a vyhřívá se na sluníčku. Také jsme ji zde připravili nové fórum, návštěvní knihu, naší kočky pro všechny, kteří nám chtějí napsat.

24.3.2009 - Kuki je Habešská kočka každým coulem. V 7mi měsících si pravidelně hraje, odpočívá a co je nutné podotknout, tak spí celou noc. Začíná jaro, a tak si vesele hraje v jarních slunečních paprscích a všudemožně se válí a otírá si svůj kožíšek o kde co. Lítá, skáče a divočí jen pár minut, než se unaví a najde si ideální místo pro svůj odpočinek. Většinou blízko Vás a tak se cítí nejen habešská kočka v bezpečí a ulehne sladkým spánkem kočičky, buď na svém oblíbeném místě nebo přímo někde u Vás, kde se cítí jako v bavlnce a v naprostém bezpečí.

14.2.2009 - Kuki před několika dny "oslavila" svůj půl rok života. Pomalu se z ní stává klidná a rozvážná kočička, i když v sobě stále nezapře velký kus kotěte. Habešská kočka je aktivní plemeno, které rádo šplhá do výšek. Od doby, co Kuki dostala nové škrabadlo (vysoké až ke stropu), je lození na jeho vrchní odpočívadlo a přilehlou skříň, jedna z nejoblíbenějších činností malé Habešanky. Jako bonus je opožděně zařazená i jedna fotka s vánočním stromečkem.

1.1.2009 - Naše Kuki - Habešská Kočka - právě zažila první Vánoce a Silvestra. Po téměř 2 měsících si doma zvykla naprosto na všechno a cítí se suverénně. Zase o něco povyrostla a je to neskutečný mazlík, který musí všechno prozkoumat. Její motorické schopnosti se vyvinuly natolik, že bez problémů a rozmyšlení si vyskočí téměř kamkoliv. Enormně ráda - vaří - a snaží se pomáhat, tím svým stylem, jen co to jde. Její oblíbený objekt je lednice a hlavně její obsah. Pochopitelně nikdy nic nedostane, krom momentů, kdy si jidlo šibalsky ukradne přímo z talíře.

7.12.2008 - Kuki za pár dní oslaví čtyři měsíce na tomto světě. Pěkně povyrostla a stala se z ní divoká rošťanda :-). Nezapře v sobě divoké předky a všechny svoje úlovky - především klacíky z balkónu - nosí na úhlednou hromádku a hrdě u ní stoj dokud není za svoji námahu pochválená.

29.11.2008 - Kuki, první fotografie je z doby, kdy jí byly cca 2 měsíce, ještě se setřičkou. Další fotografie jsou foceny již v novém domově. Naše habešská kočička se rychle zabydlela, všechno prozkoumala a po měsíci si vyčlenila své nové teritorium.